Tegen Pilatus sprak hij andere taal. En nergens, zegt Jezus of de HG 'je mag nooit reageren'.
We hadden het over LEER VAN DEMONEN. Als je de WTG-leer liefhebt, dan heb je demonen leer lief, en zou het VERSTANDIG zijn, alle WTG-dogma's vooral niet serieus te nemen, zoals over hel, over wie Jezus is, enzovoort.
Zweef jij even lekker verder ok?
Previous Message
Dat onbegrip komt omdat je blijkbaar het contact met je zelf verloren hebt en volgt wat anderen je voorleggen.
Het is vrij simpel als oorlog en geweld nu uit de duisternis voortkomt en de vruchten van de geest nu vanuit de vrede van de geest en omschreven als het licht,is de waarneming toch niet zo moeilijk lijkt me.
De werking van de geest laat dat ook gewoon de vruchten ervan zien en citeer het nog maar weer.
De vrucht van de geest daarentegen is liefde, vreugde, vrede, lankmoedigheid, vriendelijkheid, goedheid, geloof, zachtaardigheid, zelfbeheersing.
Tegen zulke dingen is geen wet.
De duisternis word ook omschreven in 1 Johannes citaat.
“Wie zegt dat hij in het licht is en toch zijn broeder haat, is tot nu toe in de duisternis.
Wie zijn broeder liefheeft, blijft in het licht, en er is in zijn geval geen aanleiding tot struikelen.
Maar wie zijn broeder haat, is in de duisternis en wandelt in de duisternis, en hij weet niet waarheen hij gaat,want de duisternis heeft zijn ogen verblind.”
Conclusie apologie van haat en de erbij behorende gevolgen komen niet uit God voort en dat is helaas waar men ons wel van tracht te overtuigen de ene nakomeling van Sem tracht de ander om te brengen zelfs wanneer ze uit Abraham zelf als nazaat voortkomen zoals het voorbeeld van de kinderen van Kethura.
Eenvoudig gezegd ieder die beweert in het licht te wandelen maar aanzet tot haat en oorlog maakt blijkbaar deel uit van het kwaad.
En citeer maar weer als tegenstelling.
“GIJ hebt gehoord dat er werd gezegd: ’Gij moet uw naaste liefhebben en uw vijand haten.’
Ik zeg U echter: Blijft UW vijanden liefhebben en blijft bidden voor hen die U vervolgen, opdat GIJ er blijk van moogt geven zonen te zijn van UW Vader, die in de hemelen is”
13
Message Thread | This response ↓
Leer van demonen - distazo 11/4/2026, 9:30:28
![]()
« Back to index