ik verlies mijn geloof niet.
23 september tekent Israel in samenwerking met UN, Trump en 4 arabische landen, w.o. Saudi Arabie het uitgebreide ABRAHAM akkoord. Dit is een 7-jarig plan om de oorlog te stoppen.
BRONNEN: 2023!! (Geen wonder dat Iran de proxies liet aanvallen)
https://news.un.org/en/story/2023/09/1141302
https://www.lemonde.fr/en/international/article/2023/09/23/israel-at-the-cusp-of-historic-peace-with-saudi-arabia-benjamin-netanyahu-announces-at-un_6138653_4.html#
In ruil, Israel geeft technologieën om water uit de lucht te halen (dit is geen grap, Israel heeft deze technologie), water te zuiveren, handel te doen met deze 4 landen.
Iran begon de oorlog 7 oktober, omdat Saudi Arabie in 2023 dit akkoord DREIGDE te tekenen.
Je ziet, satan houdt niet van zijn eigen ondergang te zien. Maar goed,
Als dit het niet is, weet ik niet wat dan wel op die profetie past. 1 ding is Zeker Jezus zei niet voor niets de profetie GOED te lezen.
Punt is, msn meldde een maandje terug dat er een GELEKT plan is voor een 5-7 jarige deal. Probleem met dit soort type nieuws, dat het 'gelekt' of geheim is, dat het meestal helemaal niet waar blijkt te zijn. Feit is wel, dat dit bijna getekend was in 2023. Waarom zou het nu niet weer het geval zijn? SA heeft er alle belang bij, de Iraanse invloeden (Yemen!), Syrie, en de uitgesproken dreiging van Iran tegen het MO te onderdrukken, omdat Iran een kernwapen wilde hebben, zou er een machtsbalans probleem zijn. Dus dat er -geheime- besprekingen zouden zijn, geloof ik tegen zekerheid.
https://www.msn.com/en-us/news/world/secret-israel-gaza-peace-plan-may-lead-to-7-year-ceasefire-and-idf-exit-from-palestine/ar-AA1DozlV
Maar ja, als het 25 september is, zal ik de eerste zijn om HOI te zeggen op dit forum. Ik schaam mij niet om Jezus te verwachten.
Nog een bron, dit is een CHRISTELIJKE bron, de enige in deze post.
(Rosenburg, zeer betrouwbaar, niet speculatief)
Previous Message
Dag Distazo,
Papagaaien, parkieten, al die "kromsnavels"
zijn geweldig, zeer intelligent!!!
Ik had buiten een voliere met zo'n vijftig
parkieten, grasparkieten en valkparkieten,
pracht volk!
Binnen had ik een tamme grasparkiet.
Als ik een pilsje dronk kwam hij op de rand
van het glas zitten en hapte in het schuim.
Jij hebt hele mooie verwachtingen, mocht er
rond half februari niets gebeuren, hoop ik
dat je wel jouw geloof behoudt!!!
Groet,
Leprechaun
Previous Message
Ikzelf had een papegaai, helaas moeten wegdoen toen vrouwlief zwanger werd: "Teveel stof en lawaai", ga maar tegen de hormonen in. Niet dus.
Dat was 'Roekoe'. De vogel heeft 3 vrouwen van mij meegemaakt Bij de eerste was dus een meisje uit de buurt die hem heel aardig vond de naam: "Roekoe" gegeven.
Elk mens zijn eigen dier (als je wilt). Als je mij tegenkomt in de planeet: "Hemel", dan zit ik gezellig met vrouw aan een terras, uitzicht op een vallei met waterval, met een glas wijn en dadelcake en de papegaai zit er ook, die heeft een bordje nootjes.
Overigens, we eten dan niet om de 'honger'. We hebben dan andere lichamen.
In de hemel is ook wijn. Jezus zei het. Previous Message
Dag Distazo,
Dank voor jouw toelichting!
Bodhi is het zonnetje van
mijn "ouwe dag"!
Hij komt uit Roemenië, heeft
daar een slecht verleden.
Via een honden opvang "Fries dierencentrum"
is hij bij ons gekomen en veranderde van
een heel bang hondje in een heel blij
hondje!!!
Ik geniet nog iedere dag van hem,
mijn vrouw ook!!!
Leprechaun Previous Message
En overigens, je hond.
Serieus, ik volg nogal veel Christenen die hun mening uiten. Niet dat ik het overal met hun eens ben, maar vind het leuk te horen.
Sommige wedergeboren Christenen, geloven dat hun lieve konijn of huisdier ook meegaat.
Kortom, ik weet het niet maar zou zomaar kunnen.
De HEMEL is een andere PLANEET dan de aarde, er lopen OOK dieren rond, alleen is de hemel veel mooier en uiteraard flink wat dingen zijn anders dan hier.
(Wij draaien op 50 frames per seconden, zij op 1000 of zo, ik kan dit niet goed technisch uitleggen, maar als je computers snapt, komt het wel aan) Previous Message
Dag Distazo,
Dank voor jouw eerlijke en rechtstreekse
antwoord!!!
Leprechaun Previous Message
Jezus gaf toch echt een aantal voorbeelden, in Matteus 24
Twee werken er aan de molen, één wordt weggenomen, de ander blijft.
Twee op één bed, de één blijft de ander niet.
Maar met je eens. Dit zijn nogal menselijke vragen. In mijn geval, mijn vrouw is bhoeddistisch van achtergrond, maar ze heeft me verteld dat God haar persoonlijk een teken op haar hand heeft gezet, jaren geleden, terwijl ze de Bijbel niet leest, geen Christen is, geen kerken bezoekt maar, zij gelooft in Jezus. Ik geloof dat het goed komt.
Wat betreft kinderen, Paulus zei dat kinderen geheiligd zijn door de ouders. Previous Message
Boarders,,
Wie van de boarders verwachten, ik dacht,
rond 23 september, "opgenomen" te worden?
Indien je die verwachting hebt, geldt de
opname ook voor jouw partner en kinderen?
Mijn persoonlijke mening:
Als mijn partner en mijn kinderen
achter zouden blijven zie ik af van
de "opname".
Zelfs mijn geweldige hond Bodhi zou ik
heel erg missen!!!
Leprechaun
23
Message Thread | This response ↓ Opname in september?: - Leprechaun 6/9/2025, 17:56:26
« Back to index