![]()
, keek nu net pas de video in dit bericht van jou, het is de zelfde als die ik jou wilde laten zien via FB.
https://members.boardhost.com/getuigen/msg/1762338079.html#google_vignette
Previous Message
Hoi Luis dit kwam ik tegen op face-book, ik weet niet of je het kunt bekijken, maar het is een filmpje wat op tik-tok is verwijderd.
https://www.facebook.com/watch/?mibextid=wwXIfr&v=1113198607612952&rdid=3gopJGxbDj1jqPvA
Previous Message
Wanneer hij werd bedreigd ging hij niet terug dreigen. Petr 2:23.
Waar komt al die boosheid vandaan?
Is het om reden dat je “waarheid”steeds verder afbrokkeld en je daarom gedreven word aan elke laatste strohalm vast te houden ook wanneer ze afwijkt van de waarheid.
Je claimt aan de zijde van de recent omgebrachte Charley Kirk te staan om zijn zionistische opvattingen.
Wat je buiten beschouwing liet is dat hij vragen stelde over de werkelijke gang van zaken betreffende de inval vanuit Gaza.
Waarheid is niet te claimen om reden dat ze zichzelf bevestigd daar is geen enkele dreiging voor nodig want ze kan uiteindelijk niets anders dan geopenbaard worden.
Ego Sum Via Veritas Et Vita ![]()
23