![]()
on 21/2/2026, 16:49:19, in reply to "Re: Dit goede nieuws van het koninkrijk - en dan zal het einde komen"
Er zijn degenen van de 1e opstanding en van de 2e opstanding. Niet voor niets heeft dit een nummer, van de 1e opstanding is BETER.
Het verbond met de Joden was voor EEUWIG en neit met jou en mij. Als het WEL met jou was, dan zou je nu bijv, geen varkensvlees mogen eten.
Zowel Joden als niet-joden kunnen het koninkrijk beërven, maar de joodse identiteit blijft -voor altijd-.
Jij hoeft geen joodje te spelen, maar de joden hoeven ook niet per sé varkensvlees te eten of de sabbat houding te verlaten.
Previous Message
Welke krenten uit de pap?
Als je veel krijgt van Jehovah dan heb je ook veel verantwoording.
Dat doet niks af aan of je nou een afstammeling bent van Abraham of niet.
Wie is een Jood? Gelijke monikken gelijke kappen wat betreft verantwoording afleggen. Zo zie ik dat.
10