Als de dappere mensen van Iran eindelijk het grenzeloos wrede islamitische juk van zich weten af te afwerpen -en het lijkt er erg op dat het deze keer gaat lukken, waarop ik ook hoop en voor bid- dan is dat de beste remedie tégen WO III. China en Rusland gaan niets doen maar verliezen de volgende bondgenoot in terreur, en de hele wereld zal er een stuk stabieler van worden.
Natuurlijk zal jij de belangrijkste medestander van de door jouw gewenste toekomst voor Israël verliezen, maar dat is een kleine prijs, en een offer dat jij ongetwijfeld graag brengt voor de vrijheid van 90 miljoen mensen.
https://x.com/gghamari
https://www.youtube.com/@gghamarimpp
Previous Message
Ja, dat FREE kennen we.
Dat democratie brengen kennen we ook.
En opstanden veroorzaken in landen die aangevallen moeten worden, kennen we ook.
Nou ja, misschien wordt in 2026 WO III helemaal compleet.
https://www.nu.nl/midden-oostenconflict/6382207/trump-overweegt-opties-voor-aanval-op-iran-vanwege-optreden-tegen-betogers.html
34
Message Thread | This response ↓
Free Free Iran! - Martijn 10/1/2026, 17:57:23
![]()
« Back to index