Ik voer niemand als autoriteit aan, en je hoeft mijn woorden niet aan te nemen, doe gerust je eigen onderzoek.
Maar als het eenmaal ziet, kan je het niet meer níet zien: de gevestigde media doen niet (meer) aan waarheidsvinding, en zijn verworden tot de echokamer en waakhonden van het politiek correcte narratief.
Maar door sociale media verliezen ze hun monopolie op opiniesturing, en dat is geweldig.
En wat Trump betreft, hij heeft misschien een groot ego, maar is natuurlijk niets van datgeen jij hem toedicht. Voordat hij de politiek in ging liep iedereen ook op links met hem weg, vanaf het moment dat hij besloot de politiek in te gaan als Republikein was hij de reïncarnatie van Hitler en, Stalin tegelijk, om niet te zeggen de duivel himself voor links. Zo is hij onophoudelijk in letterlijk alle linksleunende de media neergezet, en dat beeld heb jij daarom nu in je hoofd.
De werkelijkheid is natuurlijk altijd veel genuanceerder dan alle politieke propaganda.
Previous Message
Martijn,
Dank voor jouw lange posting met verwijzingen.
Jij bent erg pessimistisch over de nieuwsmedia,
daarom verrast het mij dat je Victor Vlam als
autoriteit opvoert.
Ben je er zeker van dat de andere sites
betrouwbaar zijn?
Wat Trump betreft is er geen enkele twijfel
te maken te hebben met een gestoord figuur
met psychische,- en karakterologische
mankementen
Leprechaun!
j
Previous Message
Het is geen vooroordeel jegens de media, ik spreek een feit uit dat ze aan -bewust- gekleurde berichtgeving doen.
Een intern rapport over de BBC stelt vast dat "een significant aantal verslaggevers en redacteuren routinematig journalisme met activisme verwarren"[1]. Dat is een eufemisme voor "ze gebruiken de media om hun wereldbeeld uit te dragen, en nemen het daarbij niet zo nauw met de feiten".
Er is geen zelfreinigend vermogen, laat me niet lachen, het is geen ongeluk, de rot is structureel en kleuring moedwillig[2]. De BBC is verworden tot een spreekbuis van pro-migratie globalisten, anti-Israël-[3], klimaat- en transgenderideologie[4], ze brengen geen nieuws maar pushen een agenda.
Ze zijn nu betrapt op doelbewuste desinformatie over Trump, en die vecht terug en daarom wordt het nu een rel, niet omdat ze tot inkeer gekomen zijn.
En wat voor BBC geldt, kunnen we gerust ook voor de media in andere landen, inclusief onze eigen kranten en publieke omroepen concluderen. Iedereen die journaal kijkt of Volkskrant, NRC etc. leest ziet hoe de media steeds activistischer worden, en extreem naar de "progressieve" kant overhellen. Alleen al in de afgelopen paar maanden hadden we hier een paar fraaie voorbeelden van mediavooringenomenheid en verspreiding van hoaxes over Gaza[5], of over Charlie Kirk[6], waar ze gedwongen waren te rectificeren, maar dan is het onheil al geschied en zit de valse informatie in de hoofden. En hoeveel gekleurde berichtgeving slipt er tussendoor, terwijl het wel de opinie beïnvloedt?
En dan matigen ze zich godbetert ook nog aan de hoeders van democratie en arbiters van nepnieuws en echt nieuws te zijn. Het lijkt De Wachttoren en Ontwaakt! wel, en die parallel is niet eens vergezocht.
Tijd dat de bezem door het hele medialandschap gaat.
[1] https://archive.vn/dMqvJ#selection-1523.70-1523.284
[2] https://www.standard.co.uk/comment/bbc-bias-coverage-donald-trump-immigration-trans-b1257582.html
[3] https://www.dailymail.co.uk/news/article-13825213/BBC-breached-guidelines-Israel-Hamas-war-coverage.html / https://www.telegraph.co.uk/opinion/2025/03/04/bbcs-israel-bias-tim-davie-gaza-documentary/ / https://nos.nl/artikel/2575050-bbc-door-het-stof-over-documentaire-met-hoofdrol-zoon-hamas-functionaris
[4] https://www.telegraph.co.uk/news/2025/11/08/bbc-captured-minority-gender-ideology-trans-guardian/
[5] https://www.geenstijl.nl/5184761/new-york-times-rectificeert-gazafoto
[6] https://www.vandaaginside.nl/media/tv-programmas/artikelen/victor-vlam-boos-charlie-kirk-is-verkeerd-neergezet-door-nos-en-rtl-met-uit
Previous Message
Martijn,
Ik proef een vooroordeel in de
uitdrukking :"De media".
Hoe dan ook, de verantwoordelijken
voor het "Trump gedoe" zijn er uitgeschopt!
Dus kennelijk is er sprake van zelfreiniging.
Leprechaun
Previous Message
Leprechaun,
naar ik aanneem was je er niet bij in Arizona, en heb je de psychiaters niet zelf gesproken, blijft dus over dat je de berichten uit de media hebt. En ik heb nieuws voor je: de media is niet objectief, doet regelmatig zelfs stoute dingen als het om berichtgeving over Trump gaat. Vraag maar aan de BBC.
Maar afgezien daarvan ben ik blij dat het niet die permanent dronken woke kakelaar geworden is. Putin, Xi, en iedereen verder, hadden in hun broek gepist van het lachen. Mijn goedheid, wat zijn de VS en de wereld langs de rand van de afgrond gelopen met dát als alternatieve optie.
Previous Message
Martijn,
Biden was een zielige man,
in feite is Trump ook een
zielige man, maar wel een
zielige man met macht en
dictator neigingen!
Even voor de zekerheid:
Ik heb niet beweerd
dat de media attenderen op
een eventuele dementie van
Trump.
Hij schijnt in Arizona een
rare toespraak gehouden te
hebben waardoor er psychiaters
zijn die aanwijzingen richting
dementie zien.
Dit zijn niet de enige aanwijzingen.
Vandaag neemt hij besluit A,
morgen vervangt hij dit door besluit B.
Trouwens, als je hem ziet optreden
is het duidelijk ook een super narcist
Leprechaun
Previous Message
Leprechaun, dacht ik net even opgelucht adem te kunnen halen en door te kunnen gaan met leven omdat de klimaatwereldondergang nog even tot nader order uitgesteld is, en dan dient het volgende onderwerp om angstig over te zijn zich al weer aan, niet minder dan Wereldoorlog III!!!! En ook nog eens door Trump!!!
En als de media, die 4 jaar lang willens en wetens medeplichtig waren aan het bizarre theaterstuk van verdoezelen en ontkennen van Biden's overduidelijke seniliteit (tik maar eens in "Biden sharp as tack") nu beweren dat er iets met Trump z'n geestelijke gezondheid aan de hand is, dan moet het wel waar zijn. Ik ga snel even op de BBC kijken voor bevestiging.
Previous Message
Martijn,
De door jou zo gewaardeerd Trump
wil weer starten met kernproeven.
Poetin heeft hierop gereageerd,
dat als de VS dit inderdaad gaat
doen, Rusland niet na zal ook laten
dit ook te doen!
Een deskundige op dit gebied heeft
toegelicht dat dit tot escalatie
kan leiden.
Escalatie kan leiden tot Wereldoorlog III
Met dank aan Trump!!!
Als ik hem bezig zie denk ik vaak
dat hij aan dementie lijdt, de man
ken geen grenzen, op geen enkel gebied.
"grab 'em by the pussy"
Er zijn psychiaters die veronderstellen
dat hij dement aan het worden is, dit o.a.
naar aanleiding van een toespraak, onlangs
gehouden in Arizona die als "walgelijk"
werd gekwalificeerd!
(tik maar eens in:is Trump dement?)
Leprechaun
Previous Message
Ik zou liever op een Trump stemmen dan op een permanent dronken woke kakelaar die met mijn belastinggeld genderoperaties voor illegalen wil betalen en mijn kinderen van mij wil afnemen als ik ze niet volgens de heersende “progressieve” ideologie hun piem0l wil laten afsnijden.
Maar we kunnen allebei niet stemmen daar, dus jij hebt je zin dat je niet hebt gestemd, en ik heb mijn zin dat het Trump is geworden. Allebei blij.
Previous Message
Martijn,
Dat "drankprobleem" is verzonnen door
campagne-medewerkers van Trump tijdens
de verkiezings campagne!
Ik zou liever niet stemmen dan zo'n
primitieve, mensachtigen, te steunen!
Previous Message
Tja Leprechaun, Jezus zelf stond niet op het stemformulier in de VS, en het alternatief voor Trump was nog veel erger, dat is waarom christenen op hem gestemd hebben, en ik zelf ben in ieder geval meer dan blij dat hij het geworden is en niet die extreem-linkse alcoholiste.
Previous Message
Rhode,
Ik zie Trump als een ramp op twee benen!
Een man zonder enige moraal!!!
Hij was een vriend van Epstein, de man die
tienermeisjes ter beschikking stelde aan
zijn gasten!
Onvoorstelbaar dat christenen op zo'n figuur
stemden en zijn misdragingen op de koop
toenemen.
De president van de VS heeft als motto:
"Grab 'em by the pussy"
Hoe zit het met de christelijke ethiek van
stemmers en goedpraters van deze mensachtige
zonder moraal??
Groet,
Leprechaun
Previous Message
?si=yJZx_owXOa063_gD
„Als gij een deel van de wereld zoudt zijn, zou de wereld ten zeerste gesteld zijn op wat haar toebehoort. Omdat gij nu geen deel van de wereld zijt, maar ik u uit de wereld heb uitgekozen, daarom haat de wereld u” (Joh. 15:19).
Previous Message
Er zijn maar bitter weinig mensen die denken dat Trump een christen is volgens mij. En hij zei zelf eens niet te denken in de hemel te komen, zoveel zelfreflectie heeft hij blijkbaar.
-Inderdaad.
?si=RTIgHD6V1b5-bpAh
26