Jij hoeft hier helemaal niemand een excuus aan te bieden, voor iets wat je toch niet meent, want je gaat gewoon verder met je misleidende niet beargumenteerde uitspreken op dit DB, dat is geen discussie maar dat heet verkondigen van jou waarheid.
Je kunt een kind wel uit een sekte halen, maar is de sekte ook uit het kind, onthoud goed niet alles wat het WTG leerde was fout, jij zit met een afzet-probleem.
Previous Message
Yoshua heeft inderdaad een reputatieschade aan het Christelijk geloof toegebracht. Ik was misleid en ik heb Martijn ook tegengesproken op dit argument.
Elle had ook gelijk over verborgen datums.
Het argument dat niemand de dag of het uur weet een joods idioom is voor het trompetten feest blijkt al jaren een hoax, zo vaak herhaalt dat GPT het ook denkt.
Spijt & Excuus
Dat Ram o.a. heel makkelijk meewaaien met elke wind en geruchten als waar accepteren, ik denk dat ze op minder verweten kan worden dat ze erin trappen dan ik, ik had beter kunnen weten. Laat dat nog even duidelijk gezegd worden, dat ik spijt heb erin getrapt te zijn en bijgedragen heb aan de hoax.
Ego Sum Via Veritas Et Vita ![]()
42
Message Thread | This response ↓
De opname - Drie 11/9/2025, 11:38:40
![]()
« Back to index