Voor mij de hoofdreden om hierover nooit te zwijgen.
En nee dit heeft niets met manipuleren van jou te maken. Dit probleem ligt geheel bij en in jou zelf.
Previous Message
Ach een site met enkel anti Israel artikelen zal vast wel neutraal zijn toch
Dat beweer ik nergens, maar alle artikelen die hier klakkeloos worden geplempt van ej.bron zijn dat ook niet. Previous Message
:Het is best mogelijk dat Frontnieuws ook nepnieuws deelt maar dat doen echt alle media kanalen, gewoon zelf je gezonden verstand blijven gebruiken.
Ach een site met enkel anti Israel artikelen zal vast wel neutraal zijn toch Previous Message
Ik heb er geen problemen mee om Front nieuws te lezen en evt te checken, zo kwam ik ook dit artikel tegen van de week:
https://www.frontnieuws.com/de-volgende-oorlog-tussen-israel-en-iran-is-op-komst-en-zal-bloederiger-zijn/
En dan ga je even de linken onderzoeken, kom je uit bij onderstaande
https://archive.is/PCsXp#selection-3660.1-3964.1
Zoek je even op wat het: Quincy Institute for Responsible Statecraft is
https://en.wikipedia.org/wiki/Quincy_Institute_for_Responsible_Statecraft
Het is best mogelijk dat Frontnieuws ook nepnieuws deelt maar dat doen echt alle media kanalen, gewoon zelf je gezonden verstand blijven gebruiken.
Previous Message
Als Frontnieuws de geest van de Wachttoren uitademt,
dan ademt Niburu.co de geest uit van de Ontwaakt!
https://niburu.co/het-complot/21282-en-alweer-een-complottheorie-die-is-uitgekomen
8