![]()
on 13/4/2026, 14:49:56, in reply to "Nieuwe studie ontkracht beweringen over genocide in Gaza"
Internationale Vereniging van Genocideonderzoekers
Laat me raden: allemaal Moslims of linkse deugkneuzen...? ![]()
![]()
Previous Message
Nieuwe studie ontkracht beweringen over genocide in Gaza en vindt gebreken in VN- en internationale berichtgeving over de oorlog.
Onderzoekers stellen ook een nieuw methodologisch kader voor om ervoor te zorgen dat cruciale feitenonderzoeksmissies in aanhoudende conflicten hun werk kunnen voortzetten en tegelijkertijd weerstand kunnen bieden aan door de politiek en de media gestuurde verhalen.
De beweringen dat Israël genocide, oorlogsmisdaden en opzettelijke massale uithongering heeft gepleegd in de aanhoudende oorlog in Gaza, zijn in twijfel getrokken en in sommige gevallen ontkracht in een uitgebreide studie die woensdag is gepubliceerd onder de titel " Debunking the Genocide Allegations: A Reexamination of the Israel-Hamas War (2023-2025) " .
De studie, gepubliceerd door het Begin-Sadat Centrum voor Strategische Studies en de Hebreeuwse Universiteit van Jeruzalem, voerde een kritische analyse uit om het gangbare verhaal over Israëlische genocide tijdens het conflict te weerleggen door humanitaire rapporten en slachtoffercijfers te analyseren.
Het onderzoek, dat 311 pagina's beslaat, maakte gebruik van kwantitatieve analyses en forensische documentatie om veelbesproken beweringen van internationale organisaties en rechtbanken te onderzoeken en te weerleggen.
Onder leiding van prof. Danny Orbach gaven de auteurs aan dat hun doel was een feitelijke analyse te leveren, en niet een juridische of morele vrijspraak.
De publicatie van de studie komt op een cruciaal moment, nu het Israëlische leger op het punt staat de invasie van Gaza-stad te beginnen onder de naam Gideon's Chariots II, en de Internationale Vereniging van Genocideonderzoekers maandag een resolutie heeft aangenomen waarin staat dat de militaire acties van Israël in de Gazastrook voldoen aan de wettelijke definitie van genocide .
https://www.jpost.com/israel-news/article-866183
https://www.christenenvoorisrael.nl/artikelen/onderzoek-stelt-dat-genocide-beschuldigingen-tegen-israel-ongegrond-zijn
https://besacenter.org/debunking-the-genocide-allegationsa-reexamination-of-the-israel-hamas-war-2023-2025/
Previous Message
In Azië, bestaat de doodstraf, in het Midden Oosten, is de doodstraf -normaal-
In Afrika, inactief, maar niet afgeschaft.
Maar let even op, de doodstraf is NORMAAL in landen als pakistan, Iran, Golfstaten.
Allemaal Islamitische landen!
Israel beschuldigen van Apartheid omdat ze te maken hebben met Moesloem terroristen, waar de doodstraf zo bij zo al normaal voor is, is HYPOCRIET.
Rhode is dus een leugenachtige, domme nuttig idiootje, zoals zo velen, die de propaganda van IRCG en waarschijnlijk is de bron gewoon een mossel, die Israel in een kwaad daglicht stelt.
Gewoon kopieeren. ...
Ook schuldig aan antisemitisme.
Let wel, volgens de Bijbel zal 2 derde van Israel vermoord worden. Bij de rechtszaak -straks- is DUS de vraag, waar jezus rechter zal zijn, waar zat jij met jouw houding tegenover mijn broeders???
7