Nee Ram degene die niet eerlijk is ben jij. Je maakt je steeds meer en meer ongeloofwaardiger door continu AI filmpjes over Israel en Netanyahu als waarheid te verslijten.
Degenen die er geen touw aan vast kunnen knopen beperken zich tot hen die net zoals jij door een beperking nooit zelfstandig onderzoek doen. En hierdoor voor hun mening geheel afhankelijk van anderen zijn.
Als jij er geen touw aan vast kan knopen, is het verstandig om erbij te zetten dat wat je toont met een korreltje zout moet worden genomen. Want zo wordt het ook gelezen.
Een week lang kom je al met onzin dat Netanyahu dood is. Maar hij leeft dus, zelfs volgens Iran.
Over jouw onzin dat Tel Aviv op Gaza lijkt maar te zwijgen.
Vraag jij je zelf maar eens af waarom er nog nooit een filmpje over verwoesting van de vele hotels en hightech gebouwen in Tel Aviv is getoond. De skyline van die stad is nog steeds precies hetzelfde. Je bent zo makkelijk te misleiden.
Previous Message
Goedemorgen 62,
Wees nou eens eerlijk.
Heel Internet staat bol van AI.
Je kan er soms geen draad meer aan vast knopen.
Ik ben geen AI en ik vergelijk het Zionisme en Israël met Attila de Hun.
Genghis Khan komt ook in aanmerking voor vergelijking.
Israël zaaide afgelopen 80 jaar dood en verderf.
Ze gingen geen tentenkamp uit de weg om met hun F16 en later F35 `s de boel te bombarderen.
Maar net zoals Attila en Genghis aan hun einde kwamen, komt Israël ook aan haar einde.
BOOM, BOOM, BOOM Tel Aviv, ken je dat liedje?
De hele wereld kijkt naar een wedstrijd.
En de meeste zijn voor Iran.
Israël zijn ze helemaal klaar mee.
Kan natuurlijk AI zijn.
Om het goed te maken met je:
22