![]()
on 24/1/2026, 15:51:57, in reply to "Re: Laten we eens bediscussiėren wat de Islam heeft te bieden."
Rhode,
Ik ben met Bodhi op stap geweest!
Het was eerst spekglad, dus dat vond
ik te link.
Het was roetkoud, bij niergedoe hoort
helaas dat je het gauw koud hebt, dus
ik was zeer warm aangekleed.
Bodhi is een enorme snuffelaar, ik noem
het "de kant lezen".
Je weet, je komt altijd andere honden mensen
tegen, dus effies gezellig teuten, en de
honden gezellig aan elkaar snuffelen.
En zo vliegt de tijd🤩
Groetjes,
Leprechaun
Previous Message
En jij bent nog altijd uitgenodigd, in onze Bijbelse discussie, die nog open staan op dit DB.
Is het bij jullie ook z'n mooi weer? hier wel, dus je snapt wel waar ik nu liever vertoef.
Previous Message
Inderdaad, we hebben een verschillend wereldbeeld, maar ik geef onderbouwing voor mijn mening, en ik nodig jou uit hetzelfde te doen.
Jouw punt was dat Turkije en Marokko voorbeelden zijn van verlichting in de Islam en dat democratie en islam samengaat. En dat is dus niet zo. Democratie en Islam sluiten elkaar uit. Meer islam betekent minder democratie, Turkije is een goed voorbeeld van hoe dat werkt.
De zaken die Drie noemt omvatten zeker een paar lokale gebruiken, zoals vrouwenbesnijdenis, die niet inherent zijn aan de islam, maar voor de rest van zijn lijst geldt: hoe meer fundamentalistische Islam, hoe meer moord, verkrachting, vrouwenonderdrukking, jihad, slavernij etc.
Vast niet ieder individu in de islam doet daar actief aan mee, maar ze gedogen het op z'n minst, omdat ze weten dat dit het voorbeeld is dat Mohammed gaf.
Previous Message
Dag Leprechaun, ik weet ook wel hoe hij zijn vraag bedoelt heeft
https://www.nieuwwij.nl/opinie/tolerantie-binnen-de-islamitische-traditie/
En dan nog wat, het lijstje van Drie wat hier zó neer gekwakt wordt: vrouwen besnijdenis is een cultureel verschrikkelijk gebeuren, maar heeft niks met de Islam te maken.
Dit topic is enkel bedoelt om haat te zaaien, tegen over onze mede mensen, waarvan er al vele enkele generaties met ons wonen.
En dan nog is de massa emigratie uit achterstand landen, een politiek probleem die wij zelf over ons hebben afgeroepen oa door de deelname of ondersteuning van oorlogen in die islamitische landen.
- maar voorbeelden als Turkey en Marokko met een democratische bestuur, of burgermeesters zoals Ahmed Aboutaleb en Zohran Mamdan.
groet Rhode.
Previous Message
Martijn,
Wat doe je weer super sarcastisch
tegen Rhode!
Samen tegen Rhode, een verbondje
met Drie, nou gefeliciteerd hoor!🥶
De Bijbelvorser😇 met de Doodwenser⚰️.
Leprechaun
Previous Message
Nou Drie,
Wij zien natuurlijk alleen maar één kant van de Islam, de ontelbare aanslagen, de haat tegen en moord op vrouwen, christenen, Joden, Yezidi's, Hindus, en natuurlijk moslims van een andere stroming, de groepsverkrachtigen van vrouwen van de ongelovigen, de haat tegen de maatschappij van de ongelovigen, de barbaarse wreedheden en gigantische slachtpartijen in naam van en naar voorbeeld van de profeet van de Islam, en zo nog wat dingen meer.
Maar Rhode beschikt klaarblijkelijk over kennis die wij nog niet hebben en die dit alles zou kunnen relativeren, dus daarom is het goed als zij haar kennis hierover met ons deelt, ik ben altijd bereid te leren.
Previous Message
Trap er niet in Martijn. Wat ze doet is afleiden van het onderwerp. Wat hier elke keer weer gebeurt en dan eindigt in eindeloos slap geouwehoer over en weer en dan doodbloed.
Gewoon bij het onderwerp blijven. Wat heeft de Islam te bieden?
Previous Message
"er zijn genoeg verlichte Islamieten"
Noem er eens een paar?
Previous Message
Ja ik wil er dit aan toe voegen dat het een stompzinnig en kortzichtig topic onder werp is zonder enig onderscheiding vermogen, enkel en alleen om de Islam in zijn algemene vorm, in een kwaad daglicht te stellen, er zijn genoeg verlichte Islamieten, die net als de verlichten van de katholieken kerken, waar we zo ook hen lijstje aan onderdrukkingen van vele, en het doden in naam van God vanwege ketterijen en hen vermoorden tot op de brandstapel toe.
Ik denk dat het voor een christen niet wijs is om dit soort topics te starten, want onze geschiedenis haalt ons zó in.
Previous Message
Verkrachtingen.
Onthoofdingen.
Mensen levend verbranden.
Vrouwen genitaal verminken.
Gijzelaars.
Eer wraak en moorden.
Slavernij.
Onderdrukking van vrouwen.
Jihad.
Pedofilie.
Misschien dat iemand hier nog wat aan wil toevoegen?
Het is best COOl
om een WARM mens
te zijn!!!![]()
32