:U was nogal hysterisch over de term
genocide, en het feit dat ik was vergeten
dat ik die term wel gebruikt had.
U wilde zelfs excuses van mij!!!
:Kan het zijn dat u zichzelf overschat,
dat u zichzelf te belangrijk vind, daar
boosheid blijkbaar een fundament van
uw "zijn" is.
Nee eeuwige leugenaar niet omdat jij was vergeten dat je de term genocide hebt gebruikt.
Maar dat jij anderen van hieruit aansmeert dat zij een genocidepleger verdedigen. Als het klopt dat jij verstrooid was, past het om excuses aan te bieden voor jouw valse beschuldiging.
Previous Message
Geachte heer Scheldkanon,
U was nogal hysterisch over de term
genocide, en het feit dat ik was vergeten
dat ik die term wel gebruikt had.
U wilde zelfs excuses van mij!!!
Kan het zijn dat u zichzelf overschat,
dat u zichzelf te belangrijk vind, daar
boosheid blijkbaar een fundament van
uw "zijn" is?
Leprechaun
Previous Message
Dwaalspoor verkoper wat moet de mensheid met deze nutteloze informatie. Ik heb het in ieder geval in mijn vorige bericht niet over volkerenmoord gehad. En het zal nagenoeg iedereen bekend zijn dat volkerenmoord hetzelfde als genocide is.
Previous Message
Geachte heer Scheldkanon,
Even nog kort. De Verenigde Naties
gebruikt de term:Volkerenmoord voor
hetgeen in Gaza zich heeft afgespeeld.
Het woord "volkerenmoord"is het
equivalent van "genocide".
Dit ter uwer informatie!
Leprechaun
Previous Message
Hij is het niet waard. Ken verstrooiden die sorry zeggen als er iets verkeerds is gezegd. Maar die draaikont en leugenaar gaat ondanks dat hij zich dus heeft "vergist" gewoon door met de arrogante kwal uithangen.
Het gaat enkel maar om zijn leugen om anderen via Netanyahu iets moreel verwerpelijks aan te smeren. Alsof er een genocidepleger wordt verdedigd.
Maar die clown heeft dus niet in de gaten dat Netanyahu geheel niet voor genocide is aangeklaagd. Maar voor mogelijke oorlogsmisdaden.
Mogelijke oorlogsmisdaden en genocide heeft hij gewoon op 1 hoop gegooid.
En daarna volgt het eeuwige liegen en draaikonten. Dat hij het nooit over genocide heeft gehad. En als zijn leugen wordt ontbloot volgt de kut smoes dat hij verstrooid is.
Maar wie verstrooid is zegt sorry voor een valse beschuldiging. Maar die arrogante kwal dus niet. Hij gaat gewoon weer door met liegen.
Previous Message
Je bent lekker aan het zuigen, he lepe.
Het is niet zo moeilijk om jou te vinden hoor, als je drie keer per week een paar uur in een ziekenhuis bivakkeert.
Ben je dan nog steeds zo stoer als je plots ter verantwoording word geroepen voor je gezuig en gesar, het pesten en het treiteren wat je op dit forum al jaren doet?
Ben je een echte vent? Ben je een echte Christen die staat voor wat hij beweert?
Of ga je schuilen als een lafbek?
Het loopt dan niet goed met je af hoor...
24
Message Thread | This response ↓
(no subject) - Leprechaun 25/10/2025, 16:45:07
![]()
« Back to index