Ik vind zijn manier van onderwijzen echt heel sterk en goed onderbouwd, de video die jij nu toont over Openbaring heb ik nog niet gezien, maar wel al enkele andere van hem:
https://www.youtube.com/@christelijkeapologeet9890
Zoals oa deze:
?si=QC5wqdNvBeeNLJO1
Uiteraard ben ik het niet eens met alles wat hij uitdraagt, zoals bv de Drie e eenheidsleer, maar dat wil niet zeggen, dat ik dan nog geen respect kan hebben voor de wijze van zijn onderwijs en uitleg methode, hij is heel duidelijk en onderbouwd alles goed aan de hand van de schrift.
groetjes Rhode. Previous Message
Dag Rhode,
Hierbij een link naar de wikipedia-pagina van Christ Verhagen met wat achtergrond informatie over hem.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Chris_Verhagen
Er is ook een video van Chris Verhagen over de vraag wanneer de Openbaring aan Johannes is geschreven, nl. vóór de verwoesting of lang na de verwoesting van de stad Jeruzalem en haar tempel. Hij haalt argumenten vóór en tegen de late datum aan en komt tot de conclusie dat de Openbaring vóór 70 GT moet zijn geschreven.
Groetjes,
Elle Previous Message
Dag Elle, ondanks dat hij nog jong is vind ik hem een hele goede Bijbel uitlegger,
Ik haal er even een gedachte uit, "Dit geslacht" wat die "grote verdrukking" mee zou maken.
En dan de uitleggingen van het WTG en de bedelingen gelovers, zoals ook de meeste christen zionisten dat zijn.
Hoe zij de woorden van Mattheus 24, helemaal projecteren op onze tijd, hoe deze jonge broeder dat zo mooi uitlegt als hij de woorden van Deuteronomium ernaast legt, en hoe alles betrekking had op het oordeel van Jehovah God op het aardse Israel, en is verder gegaan met het Israel Gods, wat al voord was in de profeten. Previous Message
Ego Sum Via Veritas Et Vita 29