, nee Luis jouw onzekerheid. Waarbij jij allerlei zogenaamde experts inzet om jouw eenzijdig verhaaltje dat Israel slecht is rond te krijgen. En je kunt over Ouweneel lulluh wat je wil dat hij er theologisch naast zit. Maar waar hij wel gelijk in heeft dat er iets goed mis met de Islam t.o.v van Joden/Israel is verzwijgen. Om Israel enkel voor Moslims te claimen, omdat de Islam daar ooit geheerst heeft.
De blinde vlek van geestelijk Israel gelovigen. Zwijgen over dit punt binnen de Islam. Simpel omdat dit hen i.v.m het fysieke Israel beter uitkomt. Previous Message
Alleen het gegeven dat je zo moet reageren laat zien dat je zelf blijkbaar een heel hiaat in je huiswerk hebt,een steeds weer terugkerend fenomeen wanneer je dat mist ne probeert zo te onzekerheid op mij te projecteren.
40