![]()
on 23/3/2026, 22:34:03, in reply to "Re: Burgeroorlog door Islamisering onvermijdelijk"
Een moslim ontkent het hart van het Goede Nieuws. Geen Zoon van God, geen offer voor onze zonden. En zijn religie heeft de afgelopen 1400 jaar naar voorbeeld van hun profeet het bloed van honderd miljoen christen aan de handen, naast hindoes, boeddhisten en andere ongelovigen. En gaat daar nog steeds vol overgave mee door.
Alles wat jij Zionisme in de schoenen wil schuiven, maar het niet doet, doet jouw nieuwe favoriete religie al een millennium langer dan dat er überhaupt zoiets was als Zionisme was, en is er trots op.
Jood én Moslim zijn zonder Jezus verloren.
En als iemand die kirrend van plezier meldde dat Iran nu de echte grote raketten in de strijd gooit heeft jouw mening over een discussie over welk soort vliegtuig bommen gooit nou niet echt heel veel moreel gewicht.
Previous Message
Als dat straks jouw verdediging bij Jezus zal zijn,
is dat jouw keuze.
Ik heb liever met een Moslim te maken,
die vanuit zijn of haar religie,
Jezus respecteert,
dan met een Zionist die gecharmeerd is
van een religie welke Jezus wegzet als een
bedrieger en een godslasteraar.
En tuig wat Europa overspoeld is niet religie
gebonden.
Je heb ook tuig die met wapentuig zoals een F35,
of zoals je wilt als je het dan minder ernstig vind
een F16 vrouwen en kinderen in een tentenkamp bombardeert.
Alleen al de discussie tussen een Zionist en een Christen over welk soort vliegtuig de bommen op de kinderen gooiden is absurd.
Succes met je excuus.
12