:Voor mij niet.
:Satan is de heerser van deze wereld.
:Gewoon logisch.
Nee Ram wat logisch is is dat jij je weer hebt laten misleiden. Let op de jas en de leren bank van jouw huidige verwijzing. Het gaat om hetzelfde meisje in onderstaande facebook link.
En als het waar is dat kinderen de waarheid spreken. Dan is de waarheid dus ook dat die kinderen de waarheid vertelden toen zij hun valse verklaringen over het vermoorden van babies hadden ingetrokken. Het meisje van die tweede video had onder druk van een nieuwe vriend van haar moeder alles bij elkaar gelogen.
Die tweede video heeft ook totaal niets met de Epstein files te doen. Maar speelde zich voor 12 jaar terug in Engeland af.
Je bent echt walgelijk naief bezig, en je doet dit over de ruggen van de Epstein slachtoffers heen. Je maakt het alleen maar moeilijker om te beoordelen wat hij allemaal heeft gedaan.
En zoals altijd maak je er om maar op Joden en Israel af te kunnen geven weer een bij elkaar gelogen zooitje van.
https://www.facebook.com/CryptTV/videos/the-hampstead-satanic-cult/1692104117696798/
De kinderen trokken hun verklaringen in en vertelden de politie dat ze door hun moeder en haar partner, Abraham Christie, gedwongen waren de beschuldigingen te uiten, in een proces dat een rechter later zou omschrijven als 'marteling'. [ 1 ] Volgens rechter Justice Pauffley:
https://en.wikipedia.org/wiki/Hampstead_hoax
Previous Message
Het is inderdaad moeilijk te geloven.
Voor mij niet.
Satan is de heerser van deze wereld.
Gewoon logisch.
41
Message Thread
Familie woont in Emiraten - distazo 4/3/2026, 13:24:45
![]()
« Back to index