Dit is toch allemaal jou persoonlijke interpretatie Distazo, ik weet nog dat toen ik een JG werd het 1000 jarig koninkrijk, echt wel mijn meest geliefde onderwerp was, mijn wereldse fam.
Lachte me uit, maar accepteerde uiteindelijk wel mij keuze.
Als ik al eens ooit met mijn moeder kon praten over het koninkrijk van God, dan gaf ze me een eenvoudig antwoord, het koninkrijk zit in je hart.
Het heeft mij dus meer dan 35 jaar gekost om te begrijpen dat zij gelijk had.
En de opstanding van de volkeren, vind plaats ergens in een tijds periode Ná de Wederkomst van Jezus Christus, Volgens Mattheus 25. en als dus Zijn gemeente al bij Hem is. Joh. 14:1v; 1 Thess. 4:16-17
Previous Message
Als je nou gewoon even open bent.
Er is geen 'de opstanding' in het duizend jarige rijk. Dus, jij dacht, na Armageddon, die overleef ik (nb, ik geloof niet dat Megiddo is wat JG leerden)
en dan samen terug met vrouwtje, kinderen, paard, huisje boompje beestje?
De Bijbel leert zoiets helemaal niet, de opstanding is aan het EINDE van het duizendjarige rijk, en tijdens de 1000 jaar, regeren getrouwe Christenen en Joden samen met Jezus vanuit Jeruzalem over de aarde.
POEF, stop met dagdromen RAM. Als je niet in Jezus gelooft, en ook nog twijfelt aan zijn almacht en vermogen om de Bijbel te bewaren, sja, waarom zou de opstanding (zoals jij die gelooft) WAAR zijn????
Previous Message
Ego Sum Via Veritas Et Vita ![]()
47
Message Thread
The Ending We Never Saw - RAM 2/1/2026, 13:46:47
![]()
« Back to index