Voor jou is alles zwart/wit in de wereld zo lijkt.
Je hebt geen oog meer voor detail, zoals mijn eerdere bericht over de moslim, die een aanvaller tegenhield, met een vuurwapen, dus met een flink risico voor eigen leven.
Jij wil hier de duidelijke christelijke zionist uithangen op dit DB., en jezelf rechtvaardigen aan de goede kant van de strijd te staan. moet mogen wat mij betreft, maar moet dan ook openbaar duidelijk zijn, als je snapt wat ik bedoel.
Previous Message
Wat bedoel je precies met die link, Rhode? Dat er mensen zijn die de oorlog misbruiken om aandacht van de afslachting van Joden af te leiden?
Maar dat weet ik toch al en is toch geen nieuws?
Previous Message
Tja, wat echt niemand van het weldenkend deel der mensheid had zien aankomen is dan toch gebeurd. Namelijk dat als je Joden demoniseert, en "from -the-river-to-the-sea"-roepers ondersteunt, en onversneden Jodenhaters uit het Midden-Oosten importeert in je land, het resultaat zal zijn dat er een spoor van dode Joden volgt. Het is de globale intifada in actie, Want dat is natuurlijk wat er met de moordpartij in Australië vandaag aan de hand is.
Martijn, Martijn toch,,,,,,,,, wie ben jij?
https://consortiumnews.com/2025/12/15/exploiting-a-massacre-to-cover-up-a-genocide/
Ego Sum Via Veritas Et Vita ![]()
51