Wat ben je ook een heel naar mannetje, he!
Van een groep maak jij iedereen met dan weer een uitzondering voor mij.
Vind je jezelf nou niet intriest dat je zo communiceert met andere mensen?
Ik durf te zeggen dat er heel wat ouders zijn die jou bloed wel kunnen drinken als je zo ook kinderen hebt proberen te helpen.
Mocht dat niet het geval zijn bedenk dan dat een allemans vriend, niemands vriend is...
Jij hebt een grote bek over elke autoriteit terwijl jezelf autoriteit was. Man, dan ben je dus echt een imbeciel.
Jij hebt volop meegedaan met het systeem wat mensen zoals Trump, Poetin etc etc aan de macht helpt. Sterker nog je liep voorop in dat systeem.
Ik weet zeker dat jij geen Christen bent. Geloven in God is wat anders als gehoorzamen aan God.
En dat laatste heb je je hele leven niet gedaan, eikel... Geen enkel kind heb jij verteld over de redding die Jezus geeft. Bang als je was om je autoritaire baantje kwijt te raken als bekend werd dat je kinderen "echt" probeerde te helpen.
Ik heb dat vaker aangehaald en altijd zwijg je dan in alle talen, wat mij verteld dat ik gelijk heb.
Zielig manneke, je hebt nooit wat voorgesteld en het word met de dag minder hier via dit forum.
Hypocriet vies ventje...
25
Message Thread | This response ↓
(no subject) - Leprechaun 8/11/2025, 10:44:41
![]()
« Back to index