Je ben het met je eens dat politiek in welke vorm dan ook,ook theologisch of liever gezegd de gevolgen ervan we om ons heen ervaren.
Ik zal proberen duidelijk te maken waarom ik tot die logische conclusie kom aan hand van een koninkrijkslied van Jehova's Getuigen zelf welke claimen “politiek neutraal”te zijn.
Dit lied begon met de tekst “zie hoe de theocratie steeds blijft groeien,dat dit nu plaats vind is heel wonderbaar”.
Het is niets anders dan een afwijkende regeringsvorm voorstaan in dit geval een theocratie op basis van de bijbel zelf.
Wat dit bijbels gezien inhoud kunnen we waarnemen vanaf de de dagen van Noach waar de bron van die “patriarchale” verklaring duidelijk word gemaakt middels zijn zonen Sem en Jafeth tot aan de huidige Nethanyahu toe.
Wat is één van die gevolgen?
Er werd geleerd “de vijand te haten” en zo is het cirkeltje weer rond en komen bij de woorden van Jezus en Stefanus uit.
Math 21:43,Psalm 110:2.
30