![]()
on 25/10/2025, 13:10:19, in reply to "Re: CU organiseert stille tocht tegen christenvervolging."
Je zet jezelf compleet voor de gek die alles gelooft.
Die 79.000 duizend doden zijn niet alleen door de bombardementen van Israel gebeurt.
Het is al als feit aangetoond dat de mensen die een natuurlijke dood zijn gestorven erbij geteld zijn, net zoals de zieke mensen die overleden zijn, alsook de burgers die door Hamas werden belet te vluchten en aldus als menselijk schild werden gebruikt.
Die 20.000 kinderen is ook een hoax. Er zijn absoluut geen 20.000 kinderen omgekomen door bombardementen. Waarschijnlijk nog geen eentje.
De cijfers die jij geeft zijn uitgespuugd door de propaganda machine van Hamas wat klakkeloos door elk grote nieuwsfabriek zoals Reuters en die andere werden overgenomen.
Vergis je niet er zijn maar twee nieuws fabrieken op deze aarde. Alle andere MSM zoals kranten, tijdschriften, tv en radio nemen hun nieuws over en papegaaien die twee nieuws fabrieken na.
Doe eens gedegen onderzoek lepe. Je staat echt compleet voor lul met je beschuldigingen.
20