Want stel dat deze de mensen tegen elkaar op willen zetten, ik zie dat ook hier gebeuren.
Dus alles is mogelijk, als ik Israel zou zijn, zou ik het niet zo demonstratief doen in de nabijheid van alle mensen en media, ten minste als ik er even goed over nadenk, snap je wat ik bedoel RAM?
Previous Message
Ik heb al zoveel speculaties gezien en gelezen, zelfs de Simsons
?si=aFxJ1HEGkWTdrgg-
-ik trek voor als nog geen vaste conclusie, maar de vraag van het artikel wat ik meezond in de link is natuurlijk een vraag, die jezelf stelt, wie heeft het meeste belang bij de moord op Charlie.
Israel?
Linkse politiek?
Wellicht komen we nooit achter de waarheid, maar één feit staat vast dat Charlie zich tegen Israel begon te keren, en hoe dit proces persoonlijk verliep, zullen alleen zijn naaste duidelijk weten, alhoewel er genoeg bewijs is in de media, dat deze waarheid een feit is.
Previous Message
https://www.frontnieuws.com/voorspellende-programmering-hoe-een-film-met-nicolas-cage-uit-1998-de-dood-van-charlie-kirk-voorspelde/
Puur toeval natuurlijk.
Ego Sum Via Veritas Et Vita ![]()
31