Distazo,
Wij wachten af!
Leprechaun
Previous Message
Ik heb de WTG video gezien waar dit 'nieuwe standpunt' wordt uitgelegd. Geen onnodige gezellige omgang. Dat is gebleven!
Waar het om gaat, dat zodra de uitgesloten persoon de koninkrijkszaal binnenkomt, dat deze persoon door iedereen verwelkomt mag worden. Want het BL snapte uiteindelijk, dat het wel heeeel errrug is binnen te komen en iedereen behalve de ouderlingen de persoon verwelkomt en zegt: "Je mag achterin zitten, en ga meteen na het zingen weer weg". Want dat was de oude regel.
Als mijn vader hulp wil hebben, dan kunnen we daarover praten. "Ik kan niet helpen, want 23 september" lijkt me niet echt een correct antwoord.
En als 23 september waar is, dan is iedereen die blijft, de lul. Er gaan dan echt geen vriendelijke dokters een dbc (diagnose behandeling code/combinatie) uitschrijven. Mensen gaan dan in paniek rondrennen en er ontstaat totale chaos. Bedenk, de mensen die in Londen protesteren tegen de gang van zaken, bijv., die zijn straks allemaal weg, want grotendeels Christen. Wat blijft over?
Previous Message
Distazo,
Als ik me goed herinner is het
standpunt m.b.t. uigeslotenen
versoepeld en mag er wel met
een uitgeslotene gepraat worden!
Maar....jij verwacht de 23e sept.
opgenomen te worden in een andere
dimensie van leven!
Dat wordt lastig i.v.m. het
verzorgen van jouw vader.
Groet,
Leprechaun
Previous Message
Hoi Elle,
Ik heb zoals ook op dit forum vermeld, zomaar contact met mijn zus, ze is 5 jaar jonger dan ik, maar zit door de wachttoren doctrine in een gigantisch dilemma. Ze wil eigenlijk overleggen en praten over de zieke pa, de zieke pa wil zelf niet eens bellen.
Ze gaf nog aan dat wel degelijk in de Bijbel staat, niet te praten met 'uitgesloten familie'. Ik heb die verzen nog maar eens geciteerd voor haar met de vraag: "Waar staat 'familie', terwijl Paulus het over sektes heeft?"
Maar, dat éne vers, is de basis van de 'we mogen niet met je praten', en ondertussen zitten ZE met een serieus probleem. We hebben hulp nodig, maatschappij helpt niet echt meer, en nu?
En dan na 20 jaar, wordt gepoogd te praten. Het is heel moeilijk.
Maar iets geloven zonder basis, is helaas tot het eindoordeel een probleem. Straks gaan mensen massaal geloven in een valse messias en laten zich domweg chippen want.... (en BGates heeft het hier serieus over) de chip lost alle problemen op. Previous Message
Zomaar wat gedachten.......
Never believe in a one sided story.
It always has some missing pages.
Dit gezegde las ik ergens......
Tot aan de dag dat ik kritisch ging denken, geloofde ik in een eenzijdig verhaal, het JG verhaal.
Klakkeloos een verhaal geloven zonder het tot op het naadje uit te zoeken, kan verwoestend zijn.
Het kan families en vrienden uit elkaar drijven.
Het kan geloofsgenoten uit elkaar drijven en tot vijanden maken die elkaar voor rotte vis uitmaken.....
Zelfs het tot op het naadje uitzoeken kan daartoe leiden......
Dat gebeurt dagelijks.......
Verschrikkelijk!
Wat hebben mensen (ikzelf meegerekend) toch veel uit te leggen op het eind.....
Groet,
Elle
Kosmonauten zijn wij mensen,
reizigers in ruimtetijd,
in de leerschool van de grenzen,
op missie naar de eeuwigheid.20
Message Thread | This response ↓ Iets geloven......... - Elle 14/9/2025, 23:47:14
« Back to index