on 13/8/2025, 21:34:55, in reply to "Re: ’journalist’ Anas al-Sharif was een Hamas-propagandist die de moord op Joden verheerlijkte"
Sorry om dit te begrijpen is meer nodig dan 1,5 hersencel.
Previous Message
62,
Vertel:
Wie op dit forum heeft/hebben
begrip voor Hamas?
Ik denk dat jij dingen door
elkaar haalt!
Wie hebben hier begrip voor Hamas?
Leprechaun
Previous Message
Ja die Anas al-Sharif was niets anders dan een verlengstuk van Hamas. Hij was deel van het conflict. Net zoals iedereen die begrip heeft voor Hamas. Previous Message
Leon de Winter:
Dit bericht, gevolgd door drie hartjes, werd op 7 oktober 2023 geplaatst op een Telegram-account (een variant van WhatsApp en X): ’Al negen uur trekken de helden door het land, moordend en gevangennemend... Allah, Allah, hoe groot bent U.’
Het bericht werd verstuurd om 14:49 uur, ofwel 13:49 uur Nederlandse tijd. De moordpartijen, de verbrandingen en verkrachtingen, ofwel de totale verwoesting van enige vorm van beschaafd leven in de grensdorpen van Gaza, waren toen tot de wereld aan het doordringen. Maar de schrijver van het bericht was niet vervuld van weerzin, integendeel, hij gloeide van trots en opwinding. Wat er ook zou volgen, die vroege negen uren van primitieve wreedheden waren voldoende reden om Allah te danken – compleet met drie groene hartjes (groen is de kleur van de islam).
Eerder in 2023 had deze schrijver een ander bericht geplaatst, dat net zo duidelijk was over zijn passie: ’Wij stuurden onze dienaren met enorme macht en kracht tegen hen uit.’ Dit citaat uit de Koran plaatste hij op 27 januari om 20:39 uur. Het was de internationale gedenkdag voor de Holocaust. De schrijver plaatste dit Korancitaat minuten na een aanslag in een ’nederzetting’ in Oost-Jeruzalem, waarbij zeven Joden om het leven kwamen. Het citaat in het bericht stond onder een afbeelding van een kogelhuls met de Rotskoepel als kogel. Ook hier dus, negen maanden vóór 7 oktober, toonde deze man zijn verrukking over terroristisch geweld tegen Joden. Dat deed hij vaker.
Enkele dagen geleden werden in Gaza Al Jazeera-journalist Anas al-Sharif, de schrijver van bovengenoemde berichten, en zijn team door Israël opgeblazen. Voormalig woordvoerder van het Israëlische leger Jonathan Conricus verklaarde in een interview over Al-Sharif: „Hij was een junior squadronleider in een antitankeenheid in Jabaliya. Het verbaast me niet dat Al Jazeera het zou betwisten, aangezien het netwerk dient als spreekbuis voor de Moslimbroederschap.”
’Onbenul van Paul Römer is stuitend’
Paul Römer, een voornaam baasje in televisieland, weet het beter dan Conricus. Verontwaardigd verklaarde Römer op Radio 1 dat je best lid kunt zijn van Hamas en tegelijkertijd journalist – Römer denkt dat Hamas de Gazaanse Wegenwacht is. Zijn onbenul is stuitend, maar hij is niet de enige in medialand. Met hem denken velen dat Hamas de Wegenwacht is en Al Jazeera een gezellige klaverjasclub. Toch is Al Jazeera verboden of sterk begrensd in landen als Egypte, Jordanië, Saoedi-Arabië, de Golfstaten; de heersers van die landen zijn de aartsvijanden van de Moslimbroederschap, die de wereld wil onderwerpen aan een uiterst vrome versie van de islam.
’Al Jazeera propaganda-orgaan van Qatar’
Wat is Al Jazeera? Het propaganda-orgaan van de Moslimbroeders-minnende tirannenfamilie van de slavenstaat Qatar. Nederland heeft de eigen gasbronnen en de import van Russisch gas gesloten, maar we importeren wel voor miljarden gas van deze islamofascisten. Al decennia bespeelt het schatrijke Qatar het Westen met donaties aan universiteiten, think-tanks, media, en met de aankoop van bedrijven en onroerend goed. Het opzetten van Al Jazeera was een geniale greep. Kritiek op de tirannieke familie is strikt verboden, maar zolang de journalisten anti-Amerikaanse, antiwesterse en antizionistische berichten plaatsen, mogen ze hun gang gaan.
Opvallend veel westerse journalisten hebben er geen problemen mee voor de tirannen van Qatar te werken. Het voormalige hoofd van RTL Nieuws werkte elf jaar bij Al Jazeera. Dat was hem kennelijk te tam: hij is terug als online-chef bij Al Jazeera.
’Geen letter over Hamas-chef Anas al-Sharif’
De stroom terrorisme-verheerlijkende berichten door Anas al-Sharif kun je niet over het hoofd zien; een beetje journalist komt ze snel tegen. Maar de Volkskrant en de NRC konden geen komma vinden over zijn aanbidding van terroristisch geweld, geen letter over zijn taken als Hamas-chef van een antitankeenheid, geen woord over zijn vreugde te verkeren in het gezelschap van Hamas-bazen – daar zijn foto’s van. Onze media, en veel andere media in het Westen, weigeren die feiten op te merken. Want ze konden na enkele doodzieke kinderen een nieuw gezicht gebruiken: Al-Sharif, een heilige. Nederland mag niet weten dat hij een Hamas-propagandist was die de moord op Joden verheerlijkte.
De Britse Midden-Oosten-expert en ex-legerofficier Andrew Fox schreef op X dat het bedrijven van journalistiek vanzelfsprekend geen misdaad is. Maar als de journalist wordt betaald door een financier van een oorlogvoerende partij, zoals Qatar, dan wordt hij deel van het conflict. Hij schrijft dat Al Jazeera „het vlaggenschip [is] van de media van Qatar, een staat die Hamas direct financiert met honderden miljoenen in cashinjecties naar Gaza. Qatar biedt politiek asiel, herbergt openlijk Hamas-leiders in Doha, en voert strategische informatiecampagnes die de narratieven van Hamas versterken en hun wreedheden negeren. Dit is geen onafhankelijke journalistiek, maar staats-gestuurde communicatie die expliciet is ontworpen om de voortgang van de vijandelijkheden te beïnvloeden.”
Max Blokzijl was een man die tijdens de oorlog praatjes hield op de radio. Persoonlijk heeft hij geen Jood aangeraakt. Paul Römer zou zeggen: je kunt lid zijn van de NSB en ook journalist. Na de bevrijding werd Blokzijl door de Nederlandse Staat geëxecuteerd.
https://archive.is/20250812174609/https://www.telegraaf.nl/opinie/leon-de-winter-journalist-anas-al-sharif-was-een-hamas-propagandist-die-de-moord-op-joden-verheerlijkte/83258773.html#selection-273.0-273.15
20