Het staat zo dom om over iets te toeteren wat in die dna studie geen ene keer wordt genoemd.
Het woord semitisch kom je nergens in die studie tegen.
En wel om 1 reden. Die studie gaat namelijk over veel en veel ouder dna, op het moment dat er nog niet over Semieten werd gesproken.
Die studie gaat over het oude dna wat Europeanen en jij en ik als Nederlander ook hebben. Nederlanders hebben ongeveer 50% zeer oud dna uit Anatolie en de Caucasus.
En door enige vermenging met vooral Italianen hebben oost-europese Joden net iets anders dna dan andere Joodse groepen.
Niet veel overigens, want de conclusie is dat de meederheid van de Joden uit Israel stamt. Dat oost-europese Joden een hoge mate van genetische affiniteit hebben met andere Joodse groepen.
En dat zij weinig dna van hun voormalige gastbevolking hebben.
Begrijp het effe niet, of was dit jouw bedoeling om aan te tonen dat ook oost-europese Joden gewoon uit Israel komen
In ieder geval bedankt
Er wordt aangenomen dat de meerderheid van de hedendaagse joden afstamt van de oude Israëlieten die tot ∼2000 jaar geleden in het historische land Israël hadden gewoond. Veel van de Joodse diasporagemeenschappen waren honderden jaren van elkaar gescheiden. Daarom kon enige divergentie als gevolg van genetische drift en/of vermenging worden verwacht. Hoewel werd vastgesteld dat Asjkenazische joden enigszins verschilden van Sefardische en Koerdische joden, is het opmerkelijk dat er over het algemeen een hoge mate van genetische affiniteit bestaat tussen de drie joodse gemeenschappen. Bovendien clusteren noch Asjkenazische noch Sefardische joden zich naast hun voormalige gastbevolking, een bevinding die pleit tegen een substantiële vermenging van mannen. Deze bevindingen zijn in overeenstemming met die beschreven door Hammer
Previous Message
Dr. Areilla Oppenheim van de Hebreeuwse Universiteit van Jeruzalem
deed in 2001 de eerste uitgebreide DNA-studie onder Israëli’s en Palestijnen
en concludeerde dat emigranten op schepen naar Palestina
voordat het Israël werd voor 40% uit Mongolen en 40% uit Turken bestonden.
Er was geen Semitisch bloed geassocieerd met de oorspronkelijke Hebreeërs
van het Midden-Oosten 4000 jaar geleden in Jeruzalem of het bijbelse gebied,
bericht Globalsouth.
Dit werd bevestigd door een ander DNA-project door
Dr. Eran Elhaik aan het McKusick-Namans Institute for Genetic Medicine
aan de John Hopkins University School of Medicine, 2012.
Zijn conclusies waren hetzelfde!*
Ashkenazische zogenaamde Joden zijn nooit uit het Midden-Oosten gemigreerd!*
Tegelijkertijd onthulde uitgebreid DNA-bewijs dat de Palestijnen 80% meer of minder,
Semitisch bloed in hun voorouders hadden die daarom echte Israëlieten bleken te zijn.
Blanke Joden wiens voorouders in 1882 aan boord gingen van schepen naar Palestina
voordat het Israël werd genoemd – zijn geen Israëliërs.
De waarheid doet weer eens pijn*.
Deze blanke Oost-Europese afstammelingen van Duitsers, Russen, Polen, Oostenrijkers,
Georgiërs, etc., zijn bedriegers die beweren Gods uitverkorenen te zijn,
maar zij zijn de afstammelingen van de oude Khazaren van de Khazariaanse Kaukasus
en zij hebben dit wetenschappelijke bewijs ontkend
omdat zij mythen hebben verzonnen over hun eigen geschiedenis,
waarin veel Amerikanen al de hele eeuw geloven, namelijk de Bijbel van Schofield.
Want, de echte geschiedenis van het pas opgerichte “Israël in 1947.” -‘vandaag de dag is dit geen geheim!*
En Palestijnen blijken bijna meer of tenminste 80% Semitisch te zijn.
De zogenaamde mensen die aan “de verkeerde” kant van de geschiedenis staan.
BRON: https://www.frontnieuws.com/gods-uitverkoren-volk-oftewel-gods-dna-test/
24