Previous Message
Dag RAM,
Wees blij dat je niet in de VS woont!!!!
En jij blij dat je de afgelopen jaren niet in een verzorgingshuis zat:
CITAAT:
Een Ierse apotheker heeft een gruwelijke onthulling gedaan over de Ierse corona-aanpak. In een interview met auteur Eddie Hobbs besprak advocaat Una McGurk een 16 pagina’s tellend document hierover, waaruit blijkt dat het probleem van corruptie tot in de top van de gezondheidszorg reikt.
Het bewijs is schokkend: de toediening van het middel midazolam in verzorgingstehuizen correleert met sterftepieken in april 2020, de Ierse toezichthouders hebben mRNA-vaccins niet getest op veiligheid en sinds januari 2021 bedraagt de cumulatieve oversterfte in Ierland 23.000. Dit zijn sterfgevallen die niet kunnen worden verklaard.
De apotheker waarschuwde toezichthouders vier jaar lang, zonder enige reactie. Het document kan leiden tot strafrechtelijk onderzoek.
Midazolam bespoedigt de dood, veroorzaakt nierfalen, het is een verschrikkelijk medicijn, zei McGurk tegen Hobbs. Het medicijn zorgt bovendien voor een verminderde ademhaling, voegde ze toe.
BRON: https://www.ninefornews.nl/apotheker-doet-na-4-jaar-explosieve-onthulling-over-corona-aanpak-die-kan-leiden-tot-strafrechtelijk-onderzoek/
Ik hoor je al roepen dat het in Ierland gebeurde.
Maar het gebeurde in Nederland ook.
Het gebeurde wereldwijd.
wie gelooft in mij zal leven, ook als hij sterft;
en al wie leeft en gelooft in mij
zal niet sterven tot in de eeuwigheid;
geloof je dat?26
Message Thread Ouder dan 80 jaar. Aan RAM - Leprechaun 6/7/2025, 9:55:41
« Back to index