Volgens Bill Gates zijn er ontwikkelingen om ongevaccineerden via de gevaccineerden te “vaccineren”.
Wanneer we alcohol drinken of knoflook eten ademen wanneer we dat ruiken als het ware microparticles in van wat de ander gegeten heeft,het lijkt me heel aannemelijk dat dit met nanopartikelen ook het geval is,de vraag is alleen hoe het lichaam daar mee om gaat en wat er in de spuitjes heeft gezeten in de VS zijn volgens onderzoekers zogenaamde batches waar bij gebruik een aanzienlijk aantal overlijdens zijn te betreuren en bij andere weer niet,Robert Malone had de pech dat zijn “vaccinatie”uit een van die voor een deel lethal batches kwam.
Een kleine anderhalf jaar geleden gaf ik mijn echtgenote aan dat er wellicht een mogelijkheid tot shedding is en zij voor het vaccin gekozen heeft,in mijn optiek heeft iedereen een vrije keus al word de mijne gedemoniseerd door een groot deel van de maatschappij,al heb ik het idee dat er nu toch wat voorzichtiger over gedaan word.
De tijd zal het wel leren hoe dat uit gaat pakken,zoals altijd hoop ik dat het mee gaat vallen,al zal de meerderheid dan zijn gelijk wel willen halen,het lijkt mij echter een heel moeilijk besef wanneer mocht blijken dat het andersom het geval is en de “gevaccineerde”uiteindelijk verantwoordelijk is voor de op termijn gevolgen die het voor hun eigen gezinsleden hebben.
57
Message Thread mRNA wordt overgedragen - Drie 2/12/2022, 19:32:43
« Back to index