jezus zei ;de mens is als een wijze visser die zijn net in zee wierp het weer ophaalde vol kleine vissen. maar .te midden van die kleine vissen vond die wijze visser een mooie grote vis .hij wierp alle kleine terug en koos zonder aarzelen voor die grote. wie een oor heeft hij hore) zegt jezus illustratie)
voel jij je aangetrokken tot spirituele dingen?
werp dan je net uit. je net zal snel vol geraken met allerlei dogma,s/ en leerstellingen./ geboden ,en verboden .maar die hoeft de wijze visser niet.
de wijze visser zet ze respectvol terug in zee,
maar wat hem raakt is die ene grote vis die neemt hij mee naar huis en bewaard deze in zijn hart, want die is voedsel voor zijn ziel.
.volg je eigen momenten van erkenning ,en niet die van de ander. groetjes pucka. Previous Message
het koninkrijk is onder u.
een joodse en een palestijnse moeder verloren beiden op dezelfde dag hun 12. jarige dochter.
de vrouwen waren op dat moment elkaars vijanden.
maar door die droevige gebeurtenis herkenden zij in die ander iets van zichzelf. het verdriet om een kind.
.het koninkrijk.
zij bezochten elkaar, en sloten elkaar in de armen.de mens in de ander .zij konden hun vijand lief hebben. het koninkrijk was nu onder hen.
zinspelend op het woord kennen,; wat men ook kan vertalen in ;als u hem zou kennen, die voor u staat' zal dat wat voor u verborgen. was, geopenbaard worden . midden onder u staat hij die jullie niet kennen. jezus geeft hier verholen te kennen dat hij de verwachtte messias is. ;johannes ;4.vers 10 toen hij kwam hebben zij hem herkend. groet pucka.
32
Message Thread het koninkrijk. - pucka2 24/11/2022, 12:29:22
« Back to index