Komende week wordt wel spannend denk op dat vlak. net 19 % van alle stemgerechtigden is ook niet erg veel natuurlijk. Nederland is verdeeld. en de grootste mond hoeft van mij nog niet te winnen. degenen met kennis van en het wil proberen om de problemen in Nederland op te lossen. Zo iemand moet er komen.
stukje van
Previous Message
Had het gezien ja, toch vraag ik het mij af of het dan zal verlopen zoals de Maurice de Hond nu stelt. Vandaar het ? teken. Wat als de VVD bij eventuele nieuwe verkiezingen toch voor een andere populaire leider gaat . Bij de stemmers is er minder vertrouwen in Rutte, maar niet op die manier in de VVD zelf.
Voorheen stemde men aan de hand van het programma ook op een partij. Zo hoort het te zijn. Maar nu stemt men steeds meer en meer op een persoon. Zo is Omzigt op dit moment (terecht) populair. Terwijl hij verder gewoon het CDA programma volgt. Waar vele stemmers toch echt afstand van hebben genomen.
Previous Message
Van mij mag het en dan neit emer per post stemmen. Is veel fout mee gegaan. Een heel klein aantal was foutief ingevuld of opegstuurd?
Volgens Maurice de Hond zal de VVD dan zeker 6 zetels verliezen als er nieuwe verkiezingen zouden komne.
Nu: VVD 35 zetels is gewoon 22 % van de totaal 15 0 zetelsE. de keizers zo'n 1,9 miljoen op Rutte is ook zo'n kleine 20 procent van de ruim 10 miljoen die hun stem utigebracht ehbben.
Er leven in Nederlnd zo'n kleine 13 miljoen stemgerechtigden, had ik afgelopen week al nagekeken.
Ben ook benieuwd. CU wilde gisteren al niet meer met hem samenwerken.. 5/6 zetels, die voor motie van afkeuring stemden, en de 72 kamerleden die voor een motie van wantrouwen stemden, is wel de meerderheid der kamerleden dan.
En hoe beslissen D 66 en CDA na maandag dan?? Previous Message
Erger, Trump dumpte telkens vrienden als dit hem zo dunkte.
Nieuwe verkiezingen in Nederland, met de kans dat de VVD nog groter wordt ? Previous Message
Rutte gaat eigenlijk al een beetje (veel) op Trump lijken. Omtzigt elders plaatsen. De problemen in Nederland worden zo nooit opgelost, er zijn er plenty gaf Omtzigt in een korte verklaring richting de pers al aan.
Ook Trump kon de problemen in de USA niet op lossen.. vijanden werden gewoon gedumpt.
Waarin een klein land ook groot kan zijn, en een groot land klein. Tis me allemaal wat. Previous Message
Tja Jack met de pet vult overdacht een bedrag in. En dan blijkt ineens dat Trump en co de verdubbelaar hebben ingezet. Maar ach Trump zal het vast niet zo bedoeld hebben
Ben benieuwd naar de reacties als Rutte dit gedaan zou hebben
11
Responses