Hahahahahah, lachen met jou Lepre cha UN .
Alleen durf je niet. maar met elkaar heeee..
De leugen regeert dan als de beste.
Van tevoren soms bekonkeld??? Stumperdjes.
Previous Message
Dag Pucka,
Dank voor jouw posting!
Hij was aan mij gericht, maar een
inhoudeljjke reactie mijnerzijds
zal bij een enkele lezer(es)
dit board weer doen overspoelen van azijn!
Nogmaals, dank voor jouw wijze posting.
Groetjes
Previous Message
leprechaun, het waarom heeft altijd een daarom!
in plaats van een slachtoffer rol aan te nemen, kan men zich ook wel eens af gaan vragen ,waar deed/doe ik het verkeerd, en wat kan de rede zijn dat men mij mijd .wij hebben het hier niet meer over de jg sekte die met hun regels. ons dit op legden dus hebben wij nu de vrijheid die keuze van omgang zelf uit te maken .ik kom even iets te veel, en heel subtiel mijn identiteit tegen als zijnde vriendin van jou waar ik overigens trots op ben, om jou tot mijn vriend te mogen rekenen.
een bluffer is gemakkelijk te raken een scherpe tong is erger dan een harde hand. als een vriend je vijand word blijft deze levenslang je vijand. ik ben het eens met johanna 1 groetjes jou vriendin. puck. Previous Message
Dag Johanna(1)
Jouw mening is m.i. correct!
Posten hier is toch vrij?
Reageren wel/niet is ook vrij😊
Dus...,Leprechaun (ikke😊 ) is het
helemaal eens met jou!
Groet,
Leprechaun Previous Message
Goed dieper doorlezen Johanna,
Zolang iemand te beroerd is om antwoord te geven, lijkt hij nog erger dan een JG ouderling, of toch maar een lid van het BL.
-----------------------------------
Ik las geen kwaad in zijn bericht Rashida, hoe vaak, en hoe diep ik er ook over na heb gedacht.
En dat personen elkaar mijden op dit DB, heeft m.i niks met ouderlingen gedrag te maken.
Er zijn er meer, die mijden om wat voor reden dan ook.
Dat is ieders goed recht m.i
Wij zijn toch geen koninkrijkzaal of 'n gemeente?
In het echte leven zijn er ook mensen die elkaar mijden.
Ik denk altijd maar zó, het DB is groot genoeg voor ons allemaal en degene die openstaan voor 'n discussie met jou of mij, mag dat zelf bepalen lijkt mij.
20
Responses