nee ik laat me niet vaccineren zo het lijkt, ik ben sterk genoeg zo het zich aan laat zien. Previous Message
Lambert,
Pucka zit in de risico-groep,
het is m.i. verstandig om het
aanbod van een vaccinatie te
accepteren.
Als jij er anders over denkt,
da's prima hoor, dan weiger jij
het vaccinatie-aanbod toch lekker
wanneer dit aangeboden wordt!
Leprechaun
Previous Message
als anderen al zeggen dat er geen duidelijkheid over is, hoe kun jij dan zeggen dat een prik niet overbodig is, ze weten het immers zelf niet Previous Message
Dag Pucka,
Een prik is zeker niet overbodig,
zelfs niet wanneer iemand corona heeft gehad.
Over de immuniteit van ex-coronapatienten
is nog geen absolute duidelijkheid!!!
Groetjes,
Leprechaun Previous Message
lambrecht ik kreeg een oproep van het ziekenhuis daar werd ik de eerste periode naartoe gebracht daar bleek ook dat ik blaasontsteking had dat is bij carona dodelijk. maar petrus liet mij echter niet binnen.
laat dat lastige mens maar daar waar zij vandaan komt. dus ik ben niet in de hemel. groetjes. Previous Message
het lijkt me als je het overleefd hebt een prik overbodig is geworden. maar ieder zijn meug. Previous Message
hallo johanna.
ik lees zo weer eens al die berichten en meningen.
wat maakt men zich toch druk .het is voor de hele mensheid een beroerde tijd .ik werk voor zo ver het kan mee aan de raad die voorhanden is.
heb corona gehad met de nodige na verschijnselen. heb het overleeft.
krijg morgen mijn eerste prik.18. maart de tweede. ik werk er aan mee voor mijzelf en voor mijn mede mens. groet puck. Previous Message
Het zijn hier al meer dan 'n vol jaar draaikonten en ná sprekers betreft Wijsneus.
ze willen niks anders aannemen dan wat hen wordt voor gekauwd.
Dat is al heel lang bekend op dit DB.
De mondkap staat per definitie voor onderdrukking.
6
Responses