Maar daarom kan er wel een dialoog plaatsvinden toch? De gelovige en de andersgelovige zijn beiden andersdenkend ten opzichte van elkaar toch. Wat de één voor de ander is, is de andere voor de ene.
Bij gelijkgestemden is er weinig dialoog, want die zijn het meestal met elkaar eens, toch?
Er zijn mensen die zeggen: Respect moet men verdienen. Maar respect kan ook steeds getoond worden, ondanks het disrespect van een ander. Zich verlagen tot disrespect haalt nl. volgens mij niets uit bij de ander, en dan haalt men tevens zichzelf naar beneden, m.i.
En verder moet ieder natuurlijk zelf weten hoe hij/zij zich tegenover een ander opstelt. Men is geen baas van of over de ander, maar slechts over zichzelf.
Groet,
Elle Previous Message
Oké dan Elle
Het houdt ook in, dat andersdenkenden dan in wezen monddodd worden gemaakt, omdat dezee neit geloven zoals de grote meute aan chrostenen toch geloof stelt.
ook andersdenkenden hebben zo ook hun eigen, vaak andere mening, en gevonden door onderzoek.
Met gelijkgestemden zal het vaak geen problemen geven.
Respect hoort wederzijds te zijn. Andersdenkend dan wel niet.
Groet Rashida
Previous Message
10
Responses