Die man lijkt ook niet normaal. Als Nuntius was hij naaste medewerker van de Paus, een vertrouwenspersoon. Maar hij geeft ook op hem af. Trump zoekt alleen maar soortgenoten .. brrrrr kunnen gevaarlijk worden dergelijke figuren Previous Message
zo zie je maar dat zulke theologen er niet veel kaas van hebben gegeten Previous Message
Persoonlijk las ik de brief helemaal anders.
Wellicht voor vele erg fundamentalistisch, maar de normen en waarden die deze Bisschop uit sprak, begrijp ik wél, zeker omdat we in 'n tijd leven waar, begrippen als gezin, vaderlandsliefde niet mee willen gaan in het grote geheel van één ordening, van mensen en hen verschillendede culturen, schijn baar moet wijken, ook het Gods begrip daarbij, want dat past niet meer in deze tijd van wetenschap en vernieuwing, the great reset, waar hij over sprak.
Ik laat het maar hierbij, persoonlijk begrijp ik niet waarom deze brief niet mocht worden gepost.
Het zij zo. Previous Message
Heb het gevonden en de brief in het Nederlands gelezen.
Die bisschop past zich aan aan de nu nog huidige president.
Hij geeft Katholieken wel een pluim op hun hoed.
Maar Donaldje vergeet dat Biden een uitgesproken Katholiek is, die wekelijks trouw de kerk bezoekt met zoonlief.
https://www.mariabode.nl/mensen/trump-over-katholieken-dat-zijn-verbazingwekkende-mensen-dat-zijn-geweldige-mensen/
Het gaat er op lijken dat Trump zich inderdaad in oorlogstijd waant. Zoals in de 2e WO sommige leiders met de religie dweepten. Zelfs Rutherford maakte zich er schuldig aan.
Vind het zelf beangstigend om te lezen dat het op een systeem van de KKK gaat lijken, waarbij blanken alleen goed zijn. Maar de aanhangers van Trump zijn van allerlei rassen. Er worden alleen maar milities opgericht onder die Republikeinen Erg dom dat je die Trump dan gelooft. Zijn arma vooruit allen al toont net geen Hitlergroet aan, maar eerdere erger. Met een gebalde vuist betekent het vaak strijd.
Hij laat ieder vallen als een baksteen.
Vind het angstaanjagend hoor
Previous Message
als je zoekt op:
aartsbisschop Viganò stuurt brief aan president Trump
krijg je diverse bronnen ook van uit de mainstream media.
succes. Previous Message
Heb ik die brief toch weer gemist. Wat jammer nou. Vond de serie van de Doornvogels anders wel leuk. Previous Message
Previous Message
De brief van deze bisschop is al een aantal keren eerder geplaatst. Deze acht ik niet acceptabel.
Dat was precies waar het mij om ging
17
Responses