zo leer ik ook nog een beetje Frans.
In principe is dat ook zo.
Ik probeer zelf vaak een historische lijn ergens in te leggen op basis van voorhanden gegevens en die zijn er simpelweg.
Bij de eerste ebola uitbraak in Afrika stierven de “moderne”verzorgers net zo als de patiënten waardoor de oorspronkelijke bevolking teruggreep op de aloude methode,de zieke met zijn “huis”in brand te steken en zo een belemmering voor besmetting op basis van hun eigen culturele ervaring op te werpen.
Het schijnt mij de meest logische oplossing wanneer je geen of onvoldoende antwoorden hebt,hoe deden onze (voor)ouders het toen en kom je op het basale uit frisse lucht door het huis te ventileren dat was het eerste wat mijn moeder deed als ik griep had,kruip goed onder de dekens want ik ga eerst het raam eens los zetten.
22
Responses