FF rekenen, die brommers deed je beter, ik had er 5 een Kreidler, Zundapp, beiden 70cc bing 20... 2 FS1 tjes standaard en en Yamaha RD. De zundapp was een beest.
Begon met een opel ascona, nissan bluebird, 2 keer een vw golf, een peugeot weetniet station, een opel corsa en toen een verplicht OV jaarkaart dienstplicht. Vervolgens een opel kadet station, een splinternieuwe paarse suzuki alto 1 liter, ingeruild voor een vw taro pickup, toen even niets en kwam de vw kever 1601 S, dat werd een prijzige bedoening toen heb ik een jaar auto's gehuurd. Toen een ford scorpio, ford puma, ford fiesta, volvo 850 T5, Crysler Voyager, mitshubishi spacestar, Chevrolet Silverado C30, Ford Transit, en de laatste aanwinst een nissan X-trail.
Dat zijn er 19 als ik goed geteld heb.
De eerstvolgende wordt waarschijnlijk (en hopelijk) de Cybertruck van Tesla, een elektrische auto die aan mijn eisen kan voldoen, de Badger en de Rivian worden mij te prijzig... afwachten maar... Dan word ik Conscientgreenenvironmentman. Een groen man, maar dan niet de kabouter versie, die worden geplet als rijpe tomaten onder mijn wielen als ze mijn pad kruizen.
41
Responses